Misja

Naszą Misją jest diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnorodnymi schorzeniami w obrębie narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem rzadkich wad i powikłań wcześniejszego leczenia.

W postępowaniu klinicznym korzystamy wyłącznie z wiarygodnych dowodów naukowych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa leczenia (evidence-based medicine).

Jesteśmy wysokospecjalistyczną prywatną placówka medyczną. Nasz zespół tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej, którzy swoje umiejętności i wiedzę zdobywali także w znakomitych światowych ośrodkach medycznych (Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Holandii i in.) i nieustannie dbają o podwyższanie tych kwalifikacji poprzez udział w licznych projektach naukowych, konferencjach i szkoleniach.
Laureaci nagród naukowych i wyróżnień wielokrotnie sami są prelegentami i organizatorami podczas polskich i międzynarodowych szkoleń i konferencji naukowych.

Nasi ortopedzi dziecięcy wielokrotnie angażowali się w pomoc charytatywną wykonując dziesiątki operacji pacjentom w Afryce (w ramach projektu Leczymy z Misją) oraz w Papui Nowej Gwinei.

Celem i ambicją naszych ortopedów – w tym ortopedów dziecięcych i chirurgów ręki oraz radiologów i fizjoterapeutów – jest kontynuowanie bogatych tradycji ortopedii poznańskiej.

Przez ostatnie 13 lat obsłużyliśmy ponad 260 000 pacjentów z Polski, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Luksemburga, Norwegii i Stanów Zjednoczonych.

Nieustannie rozwijamy się dla Państwa.

 

Jakość usług
jakosc uslug

Naszych pacjentów otaczamy profesjonalną opieką medyczną umożliwiając im kompleksowe leczenie od diagnostyki począwszy, poprzez złożone operacje aż po rehabilitację prowadzoną przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów i osteopatów.

Nawigacja

Dlaczego warto
wybrać Ortop Poliklinikę

Wieloletnie doświadczenie poparte faktami i nieustanny rozwój
  • 30-letnie
    doświadczenie

  • Wykwalifikowani
    specjaliści

  • Niezawodny
    sprzęt

Partnerzy

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą usług